ROMANTYZM POLSKI

Zapraszamy do udziału w 67 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,  
w tegorocznej edycji zagłębiamy się w ROMANTYZM POLSKI, to oczywiście otwarte pole poszukiwań a nie wytyczne repertuarowe.

ROK ROMAZTYZMU POLSKIEGO - w związku z ogłoszeniem przez Towarzystwo Kultury Teatralnej ZG w Warszawie idei programowej na rok 2022, na eliminacjach powiatowych w Teatrze Rondo zostanie przyznana Nagroda Specjalna za interpretację tekstu romantycznego. (utwór może być częścią repertuaru wykonawcy lub może być wykonany dodatkowo).

Eliminacje powiatowe dla rejonu Słupsk odbędą się 23 kwietnia 2022 (sobota), w Ośrodku Teatralnym - Rondo. Zgłoszenia do 10 kwietnia 2022. Karty uczestników można składać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjnie(wersja papierowa) na adres: Teatr Rondo, 76-200 Słupsk,  ul. M. Niedziałkowskiego 5a, (z dopiskiem na kopercie OKR 2022) lub osobiście.

 

Regulamin konkursu i karty zgłoszeń dla każdej kategorii dostępne będą na stronie www.tkt.art.pl. www.sok.slupsk.pl w zakładce "Eliminacje powiatowe 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego". Prosimy jak co roku, o zwrócenie uwagi na potrzebę starannego wypełnienia kart, podania adresów i telefonów kontaktowych, autorów (w tym także tłumaczy)  i tytułów przygotowanego repertuaru.

PLIKI DO POBRANIA:

- Regulamin 67. OKR
- Karta zgłoszenia uczestnika - turniej Recytatorski / turniej Wywiedzione Ze Słowa
- Karta zgłoszenia uczestnika - turniej Poezji Śpiewanej
- Karta zgłoszenia uczestnika - turniej Teatrów Jednego Aktora

Organizatorzy:

Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury.

Wszelkie pytania: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska 692 320 926.