21. "Sam na scenie" - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora 69. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO odbędzie się w dniach 13 – 15 czerwca 2024r.

PROGRAM WKRÓTCE !

Organizatorzy:

Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr  Rondo,

Słupski Ośrodek Kultury,

Zarząd Główny TKT w Warszawie.

Patronaty:

Prezydentka Miasta Słupska – Krystyna Danilecka-Wojewódzka,

Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk,

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego –,

Starosta Słupski – Paweł Lisowski.

Wsparcie finansowe i rzeczowe: Województwo Pomorskie, Miasto Słupsk, Starostwo Powiatowe w Słupsku,  Państwowy Instytut Wydawniczy.

Nagrody dla laureatów ufundowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy/Sponsorzy:

Teatr Lalki Tęcza, Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji,  Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Państwowy Instytut Wydawniczy, Hotel „Piast”.

(informacje organizacyjne)

 

Organizatorzy eliminacji wojewódzkich –

Uprzejmie prosimy o przesłanie drogą elektroniczną kart uczestników zakwalifikowanych do Finału Turnieju Teatrów Jednego Aktora w Słupsku niezwłocznie po zakończeniu przeglądów wojewódzkich.  na adres: email (do wyboru): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykonawcy rekomendowani dodatkowo –

Prosimy o przesyłanie rejestracji spektaklu jak najszybciej, po kwalifikacji - link do nagrania rejestracji na adres: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też na wybranym nośniku - na adres: Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo, ul. M. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk (z dopiskiem – 21. Sam na  scenie).

 

Akredytacja wykonawców zakwalifikowanych do finału –

wynosi  280 zł od osoby,  wpłacić ją należy na konto: Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej, 02-309 Warszawa, ul. Słupecka 9 lok. 3, Nr konta 16 2030 0045 1110 0000 0346 5530 (przed rozpoczęciem spotkań finałowych). Akredytacja uczestników jest obowiązkowa. Kopię pokwitowania wpłaty wykonawca powinien mieć ze sobą.

Akredytacja  instruktorów, opiekunów, obserwatorów –

wynosi 360 zł od osoby należy wpłacić na konto Słupskiego Ośrodka Kultury, ul. S. Banacha 17,  76-200 Słupsk, Nr konta: mBank 84 1140 1153 0000 2182 2100 1001.

Opłata akredytacyjna obejmuje  wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu oraz 2 noclegi w pokojach dwuosobowych i wyżywienie tj.  obiad w dniach 13,14 i 15.06 i kolacja w dniach 13 i 14.06.2023

Organizatorzy nie przyjmują odpowiedzialności za niepełnoletnich uczestników. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w imprezie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Przypominamy o konieczności zabrania  dokumentu tożsamości potrzebnego do zameldowania.

 

WAŻNE

Wszyscy uczestnicy podlegają klauzuli o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Pragniemy zapewnić, że znajdujące się w dyspozycji Słupskiego Towarzystwa Kultury Teatralnej - Teatr Rondo dane osobowe służą wyłącznie celom organizacyjnym i nie zostaną nigdy powierzone podmiotom trzecim.

Kontakt  
Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo,
ul. M. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • sprawy wszelkie Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska  692 320 926
  • technika

- światło Maciej Sierosławski 606 640 157

- dźwięk Kamila Bilińska  505 029 793